Харків.Харківська вечірня (змінна) школа II-III ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області

Управління

Задачі школи
1. Реалізація державної національної політики в галузі освіти. Виконання законів України з питань освіти та нормативно-правових документів. 2. Створення умов для реалізації права громадян на отримання повної загальної середньої освіти. Задоволення освітніх запитів населення. 3. Створення сприятливих умов у школі для соціальної адаптації учня та соціального захисту учасників навчально-виховного процесу. 4. Активізація та розвиток творчого потенціалу вчителів, формування у них здатності до самоаналізу результатів, уміння використовувати раціональні прийоми і педагогічні технології, покликані зберігати фізичне і психічне здоров’я учня, стимулювати їх самоосвіту та самовдосконалення. 5. Удосконалення системи контролю навчальних досягнень учнів. 6. Організація психолого-педагогічного супроводу обдарованих та схильних до розвитку дітей. 7. Досягнення ефективної координації діагностико-профілактичної, просвітницької роботи школи, сім’ї, громадськості щодо попередження правопорушень, бездоглядності, інших негативних проявів. 8. Виховання національно свідомого громадянина України.
Завдання, що вирішуються педагогічним колективом: • Навчати – давати необхідний обсяг знань; • Виховувати – всебічно розвивати особистість (духовно, соціально, біологічно) • Адаптувати – пристосовувати до життя в суспільстві Головне завдання: Формування навичок самоосвіти, самовиховання та самореалізації учнів вечірньої школи. ОСНОВНА НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА ШКОЛИ: Особистісно орієнтований підхід у навчально-виховній діяльності вечірньої школи як засіб творчого розвитку учителя і учнів. Педагогічний колектив опрацьовує програму соціальної діяльності. Мета програми – дати учням змогу набути ключових компетентностей: · Правових · Соціальних · Екологічних · Технологічних · Комунікативних · Побутових · Економічних