Харків.Харківська вечірня (змінна) школа II-III ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області

Історія школи

Раді вітати Вас на сторінці  Харківської вечірньої (змінної) школи II-III ступенів №5
Харківської міської ради Харківської області /Files/images/Рисунок1.jpg 1 вересня 1944 року – через рік після визволення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників у холодних цехах Харківського електромеханічного заводу розпочали свою діяльність педагоги школи робітничої молоді № 5. Замерзали чорнила, холонули руки, але школа працювала поруч з виробництвом. 1947 рік – школі відведено крило 5-го поверху приміщення відділу кадрів заводу «ХЕМЗ» (проспект Московський, 199), де були оформлені перші учбові кімнати для проведення занять. У цей час у школі навчаються робітники заводу та учні ПТУ № 10 віком від 13 до 45 років. 1995 рік – вечірня школа № 5 розміщена в окремій будівлі за адресою: вул. Маршала Батицького, 2. Сьогодні у Харківській вечірній (змінній) школі ІІ-ІІІ ступенів № 5 у дві зміни навчаються понад 500 учнів, працюють 25 педагогічних працівників. 21 % учнівського контингенту–  учні  ПТУ  № 8, 18, 25, 32, 40,  ліцею  харчових  технологій  № 39.  Здобуття загальної середньої освіти за вечірньою (змінною) та заочною формами дозволяє молоді, яка працює, тим, хто не зміг через певні причини отримати свідоцтва та атестати в попередні роки, особам, засудженим до позбавлення волі, реалізувати своє конституційне право на освіту відповідного рівня та продовжити навчання у професійно-технічних і вищих навчальних закладах. У таких умовах вечірня (змінна) та заочна загальна середня освіта стає важливою складовою в системі безперервної освіти, освіти для людини протягом усього її життя.